Jak zachować lato na dłużej?

opalanie natryskowe

Lato zawsze pozostawia po sobie niedosyt. Nawet jeśli rozpieszcza nas temperaturą i słońcem przez dwa miesiące. Co zrobić aby nasza skóra jak najdłużej była świadectwem udanych wakacji? Opalanie natryskowe może nam w tym pomóc.

Znikający punkt

Opalone ciało zawsze wygląda apetycznie. Niezależnie od trendów, aktualnych mód i obowiązujących kanonów – lekko muśnięta słońcem skóra sprawia, że wyglądamy młodziej i … bardziej atrakcyjnie. Nagle każda długość sukienki nam pasuje, a wcześniej omijane szerokim łukiem kolory stają się jakby bardziej twarzowe. Magia lata, magia słońca. Wstępuje w nas nowa siła, optymizm i pogoda ducha. Dlatego tak dotkliwie odczuwamy nadejście jesieni.

Jak wiadomo – najlepszym lekarstwem na marazm jest działanie. Tym bardziej jeśli opiera się na zrobieniu czegoś dla siebie. Nie możemy zatrzymać czasu, ale możemy zatrzymać opaleniznę. Jak to zrobić?

Opalanie natryskowe Poznań – co warto wiedzieć?

Opalanie natryskowe zyskuje coraz szersze grono zwolenników. To nie tylko bezpieczna forma opalania, ale również niewymagająca. Efekt w postaci równomiernej i naturalnie wyglądającej opalenizny jest natychmiastowy i utrzymuje się od kilku do kilkunastu dni. Skóra jest zregenerowana, odżywiona i nawilżona. Ważne jest też to, że możemy dopasować stopień opalenizny do własnych potrzeb. Jak to wygląda w praktyce?

Opalanie natryskowe w Poznaniu – jak wygląda?

Zabieg opalania wykonuje się w kabinie natryskowej. Polega na rozpyleniu na powierzchni całego ciała mgiełki barwiącej skórę. Barwnik zawiera witaminy i substancje odżywcze dzięki czemu może poprawić stan naszej skóry również od środka. Proces utrwalania opalenizny trwa do 12 godzin, dlatego w tym czasie należy unikać kontaktu z wodą. Po tym okresie możemy brać prysznic bez obaw. Uwaga – na zabieg najlepiej przyjść w ciemnej i nie przylegającej do ciała odzieży. Wszelkie zabiegi typu peeling czy depilacja należy wykonać przed opalaniem natryskowym.

Opalanie natryskowe ma też inny istotny plus. Możemy opalić całe ciało, bądź tylko jego część (na przykład tylko twarz i dekolt). Za pomocą tego rodzaju opalania można też skutecznie wymodelować sylwetkę. Zanim jednak poddamy się zabiegowi warto wybrać kosmetyczkę, która może się pochwalić doświadczeniem.

Posty powiązane

Podziel się opinią