Oryginalne świąteczne upominki dla pracowników

gadżety świąteczne

Gadżety reklamowe dla klientów to jedno, ale równie ważne jest to, aby podarować coś miłego swoim pracownikom. Święta to idealny czas na pozytywne zaskoczenie swoich podwładnych, co z pewnością wpłynie korzystnie na relacje. Świąteczne kosze upominkowe cieszą się coraz większą popularnością, ale to nie jedyna możliwość. Co zatem dać pracownikom z okazji świąt i być przy tym oryginalnym?

Doceń swoich pracowników i wręcz im świąteczne upominki

Każdy lubi dostawać prezenty i dotyczy to także sfery biznesowej. Kto powiedział, że comiesięczne wynagrodzenie w formie wypłaty jest jedyną rzeczą, która należy się pracownikowi? Na pewno warto pamiętać o swoich podwładnych również na święta. Jest to doskonały czas na wręczenie im upominków, które wcale nie muszą być drogie. Co zatem się sprawdzi w roli oryginalnego prezentu dla pracownika?

 Coś słodkiego

Z pewnością nikt nie pogardzi słodkościami, które w roli gwiazdkowego prezentu sprawdzają się idealnie. Można wręczyć pracownikom zestawy świątecznych słodyczy z logo firmy. Cukierki czy czekoladki w pudełku z nadrukiem to strzał w dziesiątkę.

 Przydane gadżety na co dzień

Jako prezent dla pracownika sprawdzi się z pewnością kubek termiczny z nadrukiem, który dodatkowo może być wyposażany w funkcję podtrzymywania temperatury dzięki ładowaniu przez USB.

Inną opcją jest powerbank z logo firmy czy też pendrive. Pracodawca może również zakupić dla swoich pracowników ogrzewacze do rąk z konkretną naszywką. Jeszcze inną opcją są organizery, pióra, długopisy, zawieszki do kluczy z grawerem czy też torby na laptopa bądź inne elektroniczne gadżety.

 Coś bardziej emocjonującego

Coraz więcej pracodawców organizuje dla swoich pracowników wyjazdy z okazji świąt. Jest to nie tylko oryginalne, ale i bardzo zaskakujące. Tego rodzaju niespodzianki wyzwalają emocje i pozostają w pamięci na długi czas. Miłe wspomnienia są bowiem bezcenne. Świetną opcją będą kursy i degustacje, lekcje fotografii, zajęcia sportowe czy masaże i zabiegi pielęgnacyjne.

Posty powiązane

Podziel się opinią