Sylwester w Poznaniu – jakie miejsce wybrać?

sylwester w poznaniu

Grudzień przynosi nam wiele powodów do świętowania. Boże Narodzenie, podsumowanie roku na wigiliach pracowniczych, a na sam koniec – Sylwester. Impreza, która rozpala wyobraźnię wielu osób. Jakie możliwości oferuje nam Poznań podczas imprezy roku?

Sylwester w Poznaniu

Ostatnia zabawa w starym roku – zawsze wiążą się z nią duże oczekiwania. Wybór miejsca, w którym będziemy żegnać mijające dwanaście miesięcy jest równie ważny jak kreacja, w której się pojawimy. Opcją, która od lat cieszy się największym powodzeniem są domówki. Najlepiej gdy organizator imprezy mieszka w pobliżu Starego Rynku lub okolicach Placu Wolności, wówczas możemy obserwować feerię barwnych sztucznych ogni z pierwszej linii frontu, albo z okien mieszkania. Jeśli dodatkowo gospodarz zadba o smakowite potrawy i dobrą oprawę muzyczną, wówczas taka impreza ma duże szanse na powodzenie.

Niech żyje bal

Dla tych, którzy chcą spędzić ostatnią noc w roku w iście bajkowej scenerii mogą zdecydować się na imprezę do białego rana w sali balowej. Wówczas Sylwester w Poznaniu będzie idealną okazją, by pożegnać rok z klasą, tańcząc przy dobrej muzyce i delektując się wykwintnymi przekąskami w eleganckiej scenerii. Trzeba tylko pamiętać, aby odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji. W przeciwieństwie do imprezy organizowanej w domu, obowiązują stroje wieczorowe.

Sylwester w… kinie

Miłośnicy dziesiątej muzy mogą zdecydować się na spędzenie sylwestrowej nocy w dość nietypowy sposób  – oglądając filmy na sali kinowej. Kina zazwyczaj oprócz seansów oferują dodatkowe atrakcje w postaci cateringu, zabaw i konkursów. Dzięki temu możemy jednocześnie oddawać się swojej pasji, śledząc losy bohaterów na dużym ekranie i w gronie podobnych nam amatorów kina wkroczyć w Nowy Rok.

Sylwestrową noc warto spędzić hucznie. W końcu każdy rok możemy pożegnać tylko raz! Aby impreza była niezwykła i wyjątkowa, spędźmy ją w gronie bliskich nam osób. Wspomnienia, do których chętnie będziemy wracać – gwarantowane.

Posty powiązane

Podziel się opinią