Powłoka antybakteryjna FAM to idea stanowiąca akcesoryjnąJedną z rozwojowych firm, specjalizujących się wytwórczością i dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na polskim oraz zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Klientów. Pomocnym profilem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania oraz wytrzymałość. FAM w dodatku proponuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, wykorzystując jedną z najnowocześniejszych w branży powłok antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na swoją innowacyjność, jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi testami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, stanowiąca akcesoryjną ochronę w miejscach takich jak: dworce, hotele oraz pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budynki, jak też szkoły czy ambulatoria. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki któremu można zminimalizować ryzyko namnażania się zarazków między poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się kolosalna ilość ludzi. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na różnego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie wykorzystywanych rozwiązań.

Następnym atutem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie praktycznie wszelkich środków czystości i dezynfekcji, dostępnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat można uzyskać na stronie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub ewentualnie po bezpośrednim kontakcie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest perfekcyjnym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Komentarze: 1


noavatar.png
Polok 2020-07-16

Ciurkiem na zawiązku czerwca ściągali do nas na lato

Najnowsze artykuły:

Top